Zavři Máte dotazy?

Redakční systém Drupal

Specializujeme se na tvorbu stránek běžících na populárním redakčním systému Drupal. Jedná se o velmi rozšířený a bezpečný systém s otevřeným kódem, na kterém se podílí nezávislí vývojáři po celém světě. Globálně vzrůstá tendence nasazení tohoto systému v komerční i neziskové sféře. Napomáhá tomu i fakt, že mu důvěřují vládní organizace (stránky Bílého domu v USA www.whitehouse.gov) i nadnárodní společnosti (stránky britského MTV www.mtv.co.uk). V ČR využívají Drupal např. stránky televize Prima (www.iprima.cz).

Největší výhodou Drupalu je pravděpodobně jeho vysoká modularita umožňující ohromné rozšiřování jeho funkcionality. Dále pak stabilita, spolehlivost a bezpečnost zajišťují pravidelné aktualizace modulů i jádra.

Vzhledem ke všem charakteristikám lze Drupal provozovat na stránkách nejrůznějšího charakteru. Ať už se jedná o jednoduché nebo složitější firemní prezentace, stránky měst, obcí a neziskových organizací, komunitní stránky, e-shopy apod.

Nabízíme Vám profesionální implementaci Drupalu, která obsahuje kompletní řešení od grafických návrhů, jejich kódování do šablony Drupalu přes následnou konfiguraci a testování systému až po samotné nasazení na server, případně proškolení a seznámení se systémem pro ty, kteří budou mít na starost správu obsahu. (psaní a úpravu textů, přidávání novinek, produktů atp.)

Co Vám přinese

  • Větší flexibilitu a možnost si obsah internetových stránek měnit okamžitě.

Nabízíme

  • Příjemně jednoduchý redakční systém uzpůsobený konkrétním potřebám.

Výsledná cena

Ceny začínají od 13 000 Kč bez DPH.

Naše ceny nejsou drahé, nýbrž odpovídají své kvalitě. Konečná cena bude stanovena individuálně dle konkrétní poptávky.

Naše reference webových stránek běžících na Drupalu