Zavři Máte dotazy?

E-shopy

S internetovým obchodem se setkal snad už každý uživatel internetu. Na trhu existuje spousta různých možností, jak takový obchod provozovat. Na vytvoření e-shopu si můžete najmout programátora, firmu, můžete si vybrat některé z již existujících řešení a nebo si můžete obchod dokonce pronajmout. Každá z variant má své výhody i nevýhody.

Jsme připraveni Vám e-shop vytvořit na míru. Specializujeme se na tzv. open-source systémy, které jsou vyvíjeny komunitou vývojářů a šířeny zcela zdarma. Odpadá Vám tak nutnost investice do licencování a zároveň můžete zasahovat do skriptů aplikace. Na druhou stranu tyto systémy pro nasazení v českém prostředí, a aby obstály v boji s konkurencí, vyžadují velkou míru přizpůsobení a úprav, které laik nezvládne a nebo nad nimi stráví zbytečně mnoho drahocenného času, než aby se naplno věnoval svému businessu.

Jednodušší e-commerce řešení, jak se internetové aplikace tohoto typu nazývají, jsme schopni Vám postavit na redakčním systému Drupal. Pro vyloženě internetové obchody používáme systém PrestaShop.

Co Vám přinese

  • 24/7 prodej prostřednictvím celosvětové sítě internet
  • Ušetříte za licenci
  • Rychle se přizpůsobíte podmínkám na trhu

Nabízíme

  • Ověřené systémy a profesionální implementaci
  • Úvodní školení zdarma

Výsledná cena

Ceny začínají od 21 000 Kč bez DPH.

Naše ceny nejsou drahé, nýbrž odpovídají své kvalitě. Konečná cena bude stanovena individuálně dle konkrétní poptávky.

Naše reference internetového obchodu