Zavři Máte dotazy?

Tvorba WWW stránek

Můžeme nabídnout vytvoření stránek dle Vašich představ. Vždy se snažíme tvořit stránky kvalitní, a to nejen atraktivní svým vzhledem, ale zároveň s ohledem na použitelnost i přístupnost tak, aby se zobrazovaly korektně ve všech nejoblíbenějších prohlížečích.

Před samotným zahájením práce i v jejím průběhu klademe důraz na komunikaci, protože jedině s jasnou představou můžeme společně dosáhnout kvalitních výsledků, tedy takových stránek, které splní představy nejen Vaše, ale především Vašich návštěvníků. My takové stránky tvoříme, a proto se k nim vždy budeme hrdě hlásit.

Web jako jeden z nástrojů k prezentaci a komunikaci musí v prvé řadě plnit obchodní cíle klienta. Jako každá z forem marketingového mixu musí i webové stránky dosáhnout v rozumné době návratnosti investice. To platí zejména v případě internetových obchodů.

V dnešní době a především v konkurenčním prostředí, jakým je internet, k dosažení cílů samotné webové stránky stačit nemohou. Veškeré úsilí je třeba podpořit vhodnými formami internetového marketingu, jakými jsou např. SEO optimalizace či PPC kampaně. Nezoufejte však, i s touto oblastí Vám můžeme pomoci.

Proč si nechat vytvořit stránky právě u nás?

  • Působivé grafické zpracování webdesignu
  • Stránky jsou automaticky přizpůsobeny pro různá rozlišení a typy monitorů.
  • Předpoklad pro vyšší umístění ve výsledcích vyhledávání

Zvolte co Vás zajímá:

 

Nabízíme Vám i další služby spojené s webovými stránkami:

  • Školení práce v redakčním systému
  • Konzultace
  • Telefonická podpora