Zavři Máte dotazy?

Internet marketing

Potřebujete zpropagovat své zboží či služby na internetu nebo prostě jen zvýšit návštěvnost stránek? Chcete být konečně vidět? Dosáhnout toho lze zapojením marketingových aktivit provozovaných na internetu = internet marketing.

Co si však pod tím představit? Jedná se o soubor internetových nástrojů, které se vzájemně podporují, aby dosáhly určitého efektu. V užším pojetí jsou těmito nástroji především internetová reklama a vlastní webové stránky. V širším podání sem patří i další nástroje marketingových komunikací, které se na internetu také uplatňují, jako jsou například online public relations a podpora prodeje na internetu.

Internet nabízí možnost oslovit zákazníka různými směry od textu, grafiky až po video. Tímto způsobem můžete propagovat své produkty rychle, jednoduše, levněji a zákazníkovi až do pohodlí domova.

Svou reklamu můžete zacílit na weby, kam chodí Vaši potenciální zákazníci, nebo na slova, která Vaši zákazníci vyhledávají. Během kampaně i po jejím průběhu máte k dispozici přesná čísla o tom, kolik lidí Vaši reklamu shlédlo, kolik na ni kliklo, v jakých časech, jak dlouho zůstali tito návštěvníci na Vašem webu a jaké stránky si prohlédli. Internetové prostředí nabízí zcela výjimečné možnosti komunikace a propagace.

Proč nechat reklamní kampaň na nás?

  • Přesné cílení na zákazníky a trhy
  • Budeme naslouchat, a sestavíme efektivní kampaň šitou na míru.
  • Výsledkem bude zvýšení prodeje

Zvolte co Vás zajímá:

 

Nabízíme Vám i další služby spojené s internet marketingem:

  • Konzultace